izolacja termiczna izolacja dzwiękochłonna firmy izolacyjne termoizolacje przemysłowe izolacja termiczna firmy izolacyjne termoizolacja termoizolacje przemysłowe
termoizolacja

Nasza oferta

 

TERMOIZOLACJA

 

Profesjonalne izolacje techniczne realizowane na wszelkich obiektach elektro-energetycznych takich jak:elektrownie, elektrociepłownie, zakłady chemiczne, przedsiębiorstwa energetyki cieplnej(PEC), zakłady tłuszczowe, fabryki wentylatorów. Naszą specjalnością jest wykonawstwo izolacji ciepło- i zimnochronnych oraz dźwiękochronnych.

 

Stosujemy technologie i rozwiązania sprawdzone na budowach w kraju i zagranicą. W realizacjach kierujemy się zasadą uczciwości i solidności. W wykonywanych pracach posługujemy się najwyższej jakości materiałami krajowymi jak również z importu. Prowadzimy szeroką współpracą z firmą Rockwool Polska, która jest światowym liderem w dziedzinie izolacji technicznej. Posiadamy wysoko kwalifikowaną kadrę pracowniczą gwarantującą należyte wykonanie zleconych zadań.

 

Zainteresowani jesteśmy współpracą w zakresie robót remontowych jak również inwestycyjnych. Zobowiązujemy się jednocześnie do szybkiego przedstawienia indywidualnej kalkulacji dla każdego zleconego zadania.

 

 

Nasze ceny są bardzo konkurencyjne.

 

TERMOIZOLACJA TO NASZA PASJA